Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. dubna 2009 jsme se zúčastnili cyklistického přejezdu Plánská padesátka 2009: Každá akce se musí nejprve dobře připravit a naplánovat. Scházeli jsme se již v průběhu zimy v souně u Jiřího Hály a v restauraci Cinema Café. Přípitek na zdar celé akce, za půllitry se schovává Láďa Ptáček - hlavní organizátor Plánské padesátky 2009:

 

Obrazek

Druhá fotografie je již z průběhu závodu. Závodu se zúčastnili tito borci: Láďa Ptáček - hlavní organizátor, Jiří Novák - organizační vedoucí, Martin Vlasák - navigátor, Petr Maryška - technické zajištění akce, Petr Rozsypálek - proviant, Petr Novák Novák - politruk. Naši borci mají za sebou úspěšnou registraci a posilnění u stánku, u kterého obsluhoval Skippyho syn. Zleva Martin Vlasák, Petr Novák, Láďa Ptáček /ten, co má tak vypracovaná lýtka/ a Jiří Novák.

    

Obrazek

Na dalším fotu jsou Petr Novák, Petr Rozsypálek, Petr Maryška, Jiří Novák a Láďa Ptáček po technické přestávce, ve které Martin Vlasák opravoval píchlé kolo.P

Obrazek

Protože závodník není technicky zdatný, oprava byla zdlouhavá a on si vysloužil mnoho nadávek a výčitek. Na další fotce dole ukazuje opravář úplně černou ruku od šmíru.

Obrazek


Co se to děje? Nic, jenom tři závodníci hledí do mapy a a připravují plán jízdy /foto dole/.

 

 

Obrazek

Na této fotografii opět dole cyklisté stojí a čekají na posledního z nich Petra Nováka

 

Obrazek

Na spodni fotografii je již ukončení závodu - opět u stánku mladého Skippyho. U stánku s námi sedí naše polovičky, dostalo se nám za ně spoustu připomínek a výčitek hlavně ústy J. Nováka, který se rozčiloval, že na ryze pánskou akci taháme ženský. "Místopřísežně přísaháme, že nic podobného jsme nedomlouvali, vše byla pouze náhoda" - M. Vlasák, L. Ptáček - manželé paniček.

 

Obrazek

Na Plánské padesátce 2009 jsme měli krásné počasí, všechno kolem kvetlo, v průběhu závodu byla pohoda, kterou kazil jenom nedostatek piva po cestě. přijedem zase!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář